Audi Q7
55 TFSI E Quattro Pro Line Plus [Plug-in]
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q7
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 55 TFSI E Quattro Pro Line Plus [Plug-in] |
| Kenteken | K-560-GZ |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 200.580 km |
| Aanschafprijs | €32.445 |
| Opmerking | (INCL-BTW) *LEATHER | HD-MATRIX-LED | BANG/OLUFSEN-SURROUND | DIGI-COCKPIT | COMFORT-SEATS | KEYLESS | CAMERA | NAVI-FULLMAP | DAB+ | AMBIENT-LIGHT | ECC | PDC | CRUISE | TOWBAR | 20' |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Bruin |
| Datum eerste toelating | 2021-01-07 |
| Motorvermogen kW | 280 kW |
| Motorvermogen pk | 381 pk |
| Brandstofvermogen kW | 250 kW |
| Brandstofvermogen pk | 340 pk |
| Cilinder inhoud | 2.995 cc |
| Koppel | 600 Nm |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €2.974 |
| Resterende BPM | €1.142 |
| Wielbasis | 3.000 mm |
| GVW | 3.035 kg |
| Massa leeg | 2.360 kg |
| Laadvermogen | 675 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 75 l |
| Laadvermogen elektrisch | 7 kW |
| Elektrisch bereik | 47 km |
Opties & Accessoires
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Lichtmetalen velgen 20"
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Bots herkenning systeem
- Elektrische ramen voor en achter
- Luchtvering
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Zwarte hemelbekleding
- Audio installatie premium
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Kleur zwart
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Airco separaat achter
- Dab
- Dakspoiler
- Electronic climate control
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- WiFi
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Armsteun achter
- Lederen interieurdelen
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Comfortstoel(en)
- Warmtewerend glas
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Parkeerhulp voor en achter (7X2)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Bagagedek
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Getint glas
- Achterbank verstelbaar
- 12Volt aansluiting
- Derde remlicht
- Uitlaat sierstuk
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Winterbanden
- Smartphone integratie
- Achteruitrijcamera (KA2)
- Niet in gerookt
- Accukoeling
- Roetfilter
- Allradantrieb
- Vierwielaandrijving
- BTW te verrekenen
- Dakreling Chroom
- Decor pianolak
- Sfeerverlichting interieur
- Dakreling aluminium (3S1)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Bang & Olufsen high end surround system
- Buitenspiegelbuizing in carroseriekleur (6FA)
- Achterbank plus (5KA)
- Airconditioning, volautomatisch comfort met vier zones (9AE)
- Audi lane departure warning incl emergency assist (6I5)
- Blanke raamlijsten (4ZB)
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend (6XK)
- Bumpers in carroseriekleur (2K1)
- HD Matrix LED-koplampen (PXC)
- Interieurvoorverwarming/ -ventilatie (PK6)
- Lederpakket onder (7HJ)
- Middenarmsteun vóór, comfort (6E6)
- Stoelventilatie vóór (4D3)
- Trekhaak, elektrisch uitklapbaar (1D3)
- Velgen, gegoten lichtmetaal "10-spaak-ster"-design, contrastgrijs, deels gepolijst (F06)
Locatie
Haverkamp Auto's B.V.
Woudweg 7
TEUGE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q7
Audi Q7
55 TFSI E Quattro Pro Line Plus [Plug-in]Lease nu de Audi Q7 vanaf
€452,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€452,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!