Dodge Ram 1500
Laramie Night Edition Modeljaar "24 | BOMVOL!| Panoramadak elect. | Luchtvering | Virtual cockpit | Adaptive cruise | *vaste treeplanken| Geheel rijklaar incl. LPG &Trekhaak|
Algemene informatie
- Merk Dodge
- Model Ram 1500
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | Laramie Night Edition Modeljaar "24 | BOMVOL!| Panoramadak elect. | Luchtvering | Virtual cockpit | Adaptive cruise | *vaste treeplanken| Geheel rijklaar incl. LPG &Trekhaak| |
| Kenteken | V-96-HJX |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 10 km |
| Aanschafprijs | €79.950 |
| Opmerking | | Nieuwe Auto incl. LPG | Geheel rijklaarprijs | |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Open laadbak / Dubbele cabine |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2024-12-31 |
| Motorvermogen kW | 296 kW |
| Motorvermogen pk | 402 pk |
| Brandstofvermogen kW | 296 kW |
| Brandstofvermogen pk | 402 pk |
| Cilinder inhoud | 5.654 cc |
| Koppel | 555 Nm |
| Koppel (brandstof) | 555 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| Wielbasis | 3.670 mm |
| Massa leeg | 2.386 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Tankinhoud | 87 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Fabrieksgarantie
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Lichtmetalen velgen 20"
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stoel ventilatie achter
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- 5 Persoons Grijs Kenteken Uitvoering
- Boordcomputer
- Climate Control Links/Rechts Gescheiden
- Full LED Verlichting
- Luchtvering
- Panoramadak Electr.Bed.
- Parkeersensor voor en achter
- Ram 30 CM TOUCHSCREEN
- Ram LUCHTVERING
- RAM Multi-Function Tailgate
- Ram PRINS LPG INSTALLATIE
- Ram Trekhaak 13 polig
- Ram WIRELESS CHARGING
- Sound System Harman Kardon
- Stoelverwarming Voor en Achter
- USB & AUX Aansluiting
- Zwarte hemelbekleding
- Around View Monitor
- Audio installatie premium
- Cruise control adaptief met stop&go
- Multimedia scherm groot
- Parkeer assistent
- Ram ELEKTRISCH VERSTELBAAR PANORAMADAK
- Ram HARMAN KARDON AUDIOSYSTEEM
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Subwoofer
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Lichtmetalen Velgen 22"
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Cruise Control Adaptive
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Black-pakket 2
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Dagrijverlichting
- Kleur zwart
- LED dagrijverlichting
- Ram LARAMIE PREMIUM LEDER
- USB & Bluetooth Aansluiting
- Ram TONNEAU COVER IN CARROSSERIEKLEUR
- Keyless
- Mistlampen voor
- Follow me Home Verlichting
- Koelbox in midden armsteun
- MP3 aansluiting
- Bekleding Leder / Alcantara
- Coming Home Functie Verlichting
- Multimedia systeem
- Ram ADVANCED SAFETY GROUP
- Ram AUTOMATISCHE PARKEERFUNCTIE
- Side Bars Zwart
- Sunroof
Locatie
Kardol 4WD
Plantijnweg 7
CULEMBORG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Dodge Ram 1500
Dodge Ram 1500
Laramie Night Edition Modeljaar "24 | BOMVOL!| Panoramadak elect. | Luchtvering | Virtual cockpit | Adaptive cruise | *vaste treeplanken| Geheel rijklaar incl. LPG &Trekhaak|Lease nu de Dodge Ram 1500 vanaf
€1.297,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€1.297,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!