Nissan Micra
1.0 IG-T Acenta AUTOMAAT
Algemene informatie
- Merk Nissan
- Model Micra
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 IG-T Acenta AUTOMAAT |
| Kenteken | JNJ-85-N |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 99.716 km |
| Aanschafprijs | €13.995 |
| Opmerking | - NAVIGATIE |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-12-19 |
| Motorvermogen kW | 74 kW |
| Motorvermogen pk | 101 pk |
| Brandstofvermogen kW | 74 kW |
| Brandstofvermogen pk | 101 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 144 Nm |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,0 sec |
| Koppel (brandstof) | 144 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €337 |
| Resterende BPM | €94 |
| Wielbasis | 2.530 mm |
| GVW | 1.555 kg |
| Massa leeg | 1.055 kg |
| Laadvermogen | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 41 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Airco
- Boordcomputer
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur multifunctioneel
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Achterspoiler
- Dab
- Extra getint glas achter
- Verkeersbord detectie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- MP3 aansluiting
- Lichtmetalen velgen
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Derde remlicht
- Safety-pack
- USB aansluiting
- Niet in gerookt
- Bumpers in kleur
- Leeslampje
- Orginele radio
- Ramen voor en achter elektrisch bedienbaar
- Spiegels in kleur
- Connect Pack
Locatie
Autobedrijf van Donzel
Willaertstraat 34
OSS
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Nissan Micra
Nissan Micra
1.0 IG-T Acenta AUTOMAATLease nu de Nissan Micra vanaf
€234,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€234,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!