BMW X5
xDrive45e High Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X5
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | xDrive45e High Executive |
| Kenteken | JZD-63-N |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 186.668 km |
| Aanschafprijs | €38.500 |
| Opmerking | CARPLAY / CAMERA / DEALER ONDERHOUDEN / BRUIN LEER / STOELVERWARMING |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Leather Vernasca coffee (PMCHF) |
| Datum eerste toelating | 2022-05-05 |
| Motorvermogen kW | 290 kW |
| Motorvermogen pk | 394 pk |
| Cilinder inhoud | 2.998 cc |
| Koppel | 450 Nm |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €561 |
| Resterende BPM | €225 |
| Wielbasis | 2.980 mm |
| GVW | 3.150 kg |
| Massa leeg | 2.410 kg |
| Laadvermogen | 740 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 69 l |
| Laadvermogen elektrisch | 4 kW |
| Elektrisch bereik | 88 km |
Opties & Accessoires
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Trekhaak
- Start/stop systeem
- Afdaal assistent
- Oplaadmogelijkheid
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Armsteun achter
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Knie airbag(s)
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Comfort Access (322)
- LED mistlampen voor (5A1)
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- Regen- en lichtsensor (521)
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Active Guard Plus (5AQ)
- BMW Live Cockpit Professional (6U3)
- Comfort Access met BMW Digital Key (322)
- Connected Package Professional (6C4)
- DAB-Tuner (654)
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40) (465)
- Driving Assistant (5AS)
- Servotronic (216)
- Cruise control (544)
- Elektrisch verstelbare lendensteun (488)
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Active Protection (5AL)
- Adaptief onderstel met luchtvering op voor- en achteras (2VR)
- Adaptieve LED koplampen met Iconic Light Design (552)
- Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System (6F1)
- Comfortstoelen (456)
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans (3AT)
- Safety Pack (ZS6)
- XLine (7HW)
- Leder 'Vernasca' bekleding (MC)
- Alarmsysteem klasse 3 (302)
- Elektrisch verstelbare stoelen met geheugen, incl. elektrisch verstelbaar stuurwiel (459)
- Sportstoelen (481)
- Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel (3AC)
- Adaptieve LED koplampen (552)
- Bandenspanningscontrolesysteem (2VB)
- ConnectedDrive Services (6AK)
- Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed (255)
- Grootlichtassistent (5AC)
- Parking Assistant (5DM)
- Park Distance Control (PDC) voor en achter (508)
- Adaptief M onderstel (2VF)
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde (4T8)
- Adaptieve LED verlichting (552)
- BMW sportstoelen, Elektrische verstelling van zithoogte, kanteling van de stoel, rugleuning en ook het stuurwiel. (481)
- DAB+ tuner (654)
- Automatische 2.5-zone airconditioning (534)
- Elektrisch te openen/sluiten achterklep in twee delen (316)
- Raamomlijsting BMW Individual Exterior Line Aluminium satiniert (3MB)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X5
xDrive45e High ExecutiveLease nu de BMW X5 vanaf
€533,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€533,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!