Volkswagen Golf
eHybrid PHEV 204PK DSG STYLE
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Golf
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | eHybrid PHEV 204PK DSG STYLE |
| Kenteken | KHP-76-L |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 85.562 km |
| Aanschafprijs | €22.445 |
| Opmerking | CAMERA/NAVI/STUURVERW. |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2022-10-11 |
| Motorvermogen kW | 150 kW |
| Motorvermogen pk | 204 pk |
| Brandstofvermogen kW | 150 kW |
| Brandstofvermogen pk | 204 pk |
| Cilinder inhoud | 1.395 cc |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,4 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €504 |
| Resterende BPM | €213 |
| Wielbasis | 2.620 mm |
| GVW | 2.020 kg |
| Massa leeg | 1.492 kg |
| Laadvermogen | 528 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 40 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED Verlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Parkeersensoren
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Airco separaat achter
- Dab
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Full-LED koplampen
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Vermoeidheids herkenning
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Comfortstoel(en)
- Comfort-pakket
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Sportstuur
- Lichtmetalen velgen
- Centrale airbag voor
- File assistent
- Sportstoelen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Kruisend verkeer detectie
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Multimedia systeem
- Actieve noodgeval assistent
- Hoofdsteunen achter
- Airco met elektronische regeling
- Alcantara bekleding
- Armsteun
- Half alcantara / stof bekleding
- Velours bekleding
- Adaptive Cruise Control
- ESP (elektronische stabiliteits programma)
- LED-Dagrijverlichting
- Leder Stuurwiel
- Multimedia
- Parkeersensoren voor en achter
- Airbags
- App-Connect
- Apple-CarPlay & Android-Auto
- Centrale vergrendeling op afstand
- Climatic Airconditioning
- Dodehoekassistent
- Elektrisch bedienbare ramen
- Lane-Assist
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Parkeercamera
- Parkeersensoren achter
- Stuur Flippers
- Virtual-cockpit
- Privacyglass (extra donker getinte ruiten)
- Digital Audio Broadcasting
- Parkeer camera
- Massage stoel
Locatie
Heijne occasion dealer
Lijnderdijk 83
ZWANENBURG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
eHybrid PHEV 204PK DSG STYLELease nu de Volkswagen Golf vanaf
€311,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€311,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!