Volkswagen Touran
1.2 TSI Connected Series
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Touran
- Bouwjaar 2016
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.2 TSI Connected Series |
| Kenteken | JX-503-K |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 223.472 km |
| Aanschafprijs | €8.245 |
| Opmerking | *NAVI-FULLMAP | HEATED-COMFORTSEATS | MASSAGE | PRIVACYGLASS | DAB | ECC | PDC | CRUISE | TOWBAR | 16''ALU* |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | Overige carrosserieën |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | basis |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2016-07-14 |
| Motorvermogen kW | 82 kW |
| Motorvermogen pk | 111 pk |
| Brandstofvermogen kW | 82 kW |
| Brandstofvermogen pk | 111 pk |
| Cilinder inhoud | 1.197 cc |
| Koppel | 175 Nm |
| Topsnelheid | 189 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 175 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €4.992 |
| Resterende BPM | €911 |
| Wielbasis | 2.790 mm |
| GVW | 2.060 kg |
| Massa leeg | 1.336 kg |
| Laadvermogen | 724 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 58 l |
Opties & Accessoires
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur multifunctioneel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Airco separaat achter
- Dab
- Extra getint glas achter
- Vermoeidheids herkenning
- Airbag(s) knie
- Armsteun achter
- Elektronisch Sper Differentieel
- Comfortstoel(en)
- Warmtewerend glas
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Audioinstallatie met CD-speler
- Lichtmetalen velgen 16"
- Bagagedek
- Mistlampen voor adaptief
- Kleur wit
- Getint glas
- Achterstoelen verschuifbaar
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Parkeersensoren (Park Distance Control) (7X2)
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Roetfilter
- Zomerbanden
- Dakreling Chroom
- Bestuurdersstoel met massagefunctie
- Mistlampen voor (8WH)
- Airconditioning, automatisch (Climatronic) 'Pure Aire' (PH2)
- Radio- en multimediasysteem "Composition Colour" (ZBB)
- Radio- en multimediasysteem "Composition Media" (ZCE)
- Voorruit, verwarmbaar (PGX)
Locatie
Haverkamp Auto's B.V.
Woudweg 7
TEUGE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Touran
Volkswagen Touran
1.2 TSI Connected SeriesLease nu de Volkswagen Touran vanaf
€138,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€138,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!