Nissan Micra
1.0 IG-T N-Connecta
Algemene informatie
- Merk Nissan
- Model Micra
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 IG-T N-Connecta |
| Kenteken | G-738-ZJ |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 72.536 km |
| Aanschafprijs | €11.950 |
| Opmerking | | Media Display | Climate Control | Parkeercamera | Staat in Hardenberg |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2020-01-31 |
| Motorvermogen kW | 74 kW |
| Motorvermogen pk | 101 pk |
| Brandstofvermogen kW | 74 kW |
| Brandstofvermogen pk | 101 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 160 Nm |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 160 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €3.121 |
| Resterende BPM | €1.291 |
| Wielbasis | 2.530 mm |
| GVW | 1.550 kg |
| Massa leeg | 1.035 kg |
| Laadvermogen | 515 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 41 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Radio
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Parkeersensor
- Airco
- Boordcomputer
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Dab
- Extra getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
Locatie
Mastebroek's Autobedrijven B.V.
Edisonstraat 32
HOOGEVEEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Nissan Micra
Nissan Micra
1.0 IG-T N-ConnectaLease nu de Nissan Micra vanaf
€200,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€200,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!