Tesla Model 3
RWD 60 kWh
Algemene informatie
- Merk Tesla
- Model Model 3
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | RWD 60 kWh |
| Kenteken | KBT-69-D |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 38.366 km |
| Aanschafprijs | €34.999 |
| Opmerking | Highland, LFP Accu, AutoPilot4.0 Ryzen (FSD 99,- p/mnd) |
| Modeljaar | 2023 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | parelmoer |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2023-11-01 |
| Motorvermogen kW | 208 kW |
| Motorvermogen pk | 283 pk |
| Koppel | 420 Nm |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 sec |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.880 mm |
| GVW | 2.200 kg |
| Massa leeg | 1.736 kg |
| Laadvermogen | 464 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Elektrisch bereik | 513 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Climate Control
- Airco
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Cruise control adaptief met stop&go
- Grootlichtassistent
- Multimedia scherm groot
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- LED koplampen adaptief
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Lichtmetalen velgen
- Matrix LED koplampen
- Kleur wit
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Multimedia systeem
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) window
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Derde remlicht
- Zonnedak
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- GPS volgsysteem
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Adaptieve Cruise Control
- Metallic lak
- Buitensp.elektr.verst -verwarmb-inklap.+dim.
- Autopilot
- Automatisch grootlicht
- Dual zone climate control
- Rijbaan volg systeem
- Volgafstand-indicatie
- Draadloos inductie smartphone opladen
Locatie
iLectric Cars
De Steiger 128
ALMERE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Tesla Model 3
Tesla Model 3
RWD 60 kWhLease nu de Tesla Model 3 vanaf
€585,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€585,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!