Tesla Model 3
Standard RWD Plus 60 kWh
Algemene informatie
- Merk Tesla
- Model Model 3
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Standard RWD Plus 60 kWh |
| Kenteken | G-124-RF |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 65.360 km |
| Aanschafprijs | €21.999 |
| Opmerking | Enhanced Autopilot |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-12-06 |
| Motorvermogen kW | 175 kW |
| Motorvermogen pk | 238 pk |
| Koppel | 527 Nm |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 sec |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.880 mm |
| GVW | 2.060 kg |
| Massa leeg | 1.584 kg |
| Laadvermogen | 476 kg |
| Laadvermogen elektrisch | 11 kW |
| Elektrisch bereik | 370 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Bots waarschuwing systeem
- Houtafwerking interieur
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Electronic climate control
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- Armsteun achter
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- MP3 aansluiting
- Comfortstoel(en)
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Lichtmetalen velgen
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Autonome parkeerfunctie
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) window
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Carkit
- Derde remlicht
- Zonnedak
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Premium kleur
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- Zelfstandige rijstrookwissel
- Adaptieve Cruise Control
- Metallic lak
- Autopilot
- Basic Autopilot
- Rijbaan volg systeem
Locatie
iLectric Cars
De Steiger 128
ALMERE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Tesla Model 3
Tesla Model 3
Standard RWD Plus 60 kWhLease nu de Tesla Model 3 vanaf
€368,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€368,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!