Peugeot 108
1.0 e-VTi Active
Algemene informatie
- Merk Peugeot
- Model 108
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 e-VTi Active |
| Kenteken | L-492-NJ |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 90.415 km |
| Aanschafprijs | €7.945 |
| Opmerking | Airco / Elekramen / Bluetooth / Stuurbekr / All-season banden / Voldoende Apk |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-06-30 |
| Motorvermogen kW | 54 kW |
| Motorvermogen pk | 73 pk |
| Brandstofvermogen kW | 54 kW |
| Brandstofvermogen pk | 73 pk |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Koppel | 93 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,6 sec |
| Koppel (brandstof) | 93 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.898 |
| Resterende BPM | €690 |
| Wielbasis | 2.340 mm |
| GVW | 1.240 kg |
| Massa leeg | 815 kg |
| Laadvermogen | 425 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 35 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Airco
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur multifunctioneel
- Dab
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Niet in gerookt
Locatie
Autobedrijf van Gorkum B.V.
De Linge 45
DRONTEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Peugeot 108
Peugeot 108
1.0 e-VTi ActiveLease nu de Peugeot 108 vanaf
€133,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€133,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!