Peugeot 108
1.0 e-VTi Active
Algemene informatie
- Merk Peugeot
- Model 108
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 e-VTi Active |
| Kenteken | L-750-JP |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 68.281 km |
| Aanschafprijs | €8.290 |
| Opmerking | Airco Bluetooth Led 5 deurs |
| Modeljaar | 2014 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Stof line square jusa wit |
| Datum eerste toelating | 2021-06-24 |
| Motorvermogen kW | 53 kW |
| Motorvermogen pk | 72 pk |
| Brandstofvermogen kW | 53 kW |
| Brandstofvermogen pk | 72 pk |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Koppel | 93 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,6 sec |
| Koppel (brandstof) | 93 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.898 |
| Resterende BPM | €681 |
| Wielbasis | 2.340 mm |
| GVW | 1.240 kg |
| Massa leeg | 815 kg |
| Laadvermogen | 425 kg |
| Emissieklasse | 6d |
| Tankinhoud | 35 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Stuurwiel multifunctioneel
- Airco
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Metaalkleur
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Peugeot 108
Peugeot 108
1.0 e-VTi ActiveLease nu de Peugeot 108 vanaf
€117,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€117,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!