Opel Mokka
1.4 T Cosmo
Algemene informatie
- Merk Opel
- Model Mokka
- Bouwjaar 2014
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.4 T Cosmo |
| Kenteken | 2-TTH-97 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 157.111 km |
| Aanschafprijs | €6.999 |
| Opmerking | | 2E EIGENAAR | 12MND GARANTIE | CRUISE | LMV | AIRCO | TREKHAAK | |
| Modeljaar | 2013 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2014-05-06 |
| Motorvermogen kW | 104 kW |
| Motorvermogen pk | 141 pk |
| Brandstofvermogen kW | 104 kW |
| Brandstofvermogen pk | 141 pk |
| Cilinder inhoud | 1.364 cc |
| Koppel | 200 Nm |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 200 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €5.670 |
| Resterende BPM | €776 |
| Wielbasis | 2.560 mm |
| GVW | 1.828 kg |
| Massa leeg | 1.294 kg |
| Laadvermogen | 534 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Emissieklasse | 5 |
| Tankinhoud | 53 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lichtmetalen velgen 18"
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Dakrails
- Audioinstallatie met CD-speler
Locatie
De automakelaar Harderwijk B.V.
Edisonstraat 9
HARDERWIJK
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Opel Mokka
Opel Mokka
1.4 T CosmoLease nu de Opel Mokka vanaf
€117,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€117,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!