Opel Mokka
1.2 Turbo 130PK Automaat GS Facelift / Gr.-navigatie / Matrix-LED / Stoel-stuurverwarming
Algemene informatie
- Merk Opel
- Model Mokka
- Bouwjaar 2025
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.2 Turbo 130PK Automaat GS Facelift / Gr.-navigatie / Matrix-LED / Stoel-stuurverwarming |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 18.375 km |
| Aanschafprijs | €26.950 |
| Modeljaar | 2023 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2025-05-12 |
| Motorvermogen kW | 96 kW |
| Motorvermogen pk | 131 pk |
| Brandstofvermogen kW | 96 kW |
| Brandstofvermogen pk | 131 pk |
| Cilinder inhoud | 1.199 cc |
| Koppel | 230 Nm |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 230 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.560 mm |
| Massa leeg | 1.195 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Tankinhoud | 44 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur verwarmd
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegels in andere kleur
- Dab
- Electronic climate control
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Comfort-pakket
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Airbag(s) side achter
- USB aansluiting
- Cruise control adaptief en stuurhulp
- Technologie-pakket
Locatie
Tomcars B.V.
Nieuwe Erven 1
HEESCH
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Opel Mokka
Opel Mokka
1.2 Turbo 130PK Automaat GS Facelift / Gr.-navigatie / Matrix-LED / Stoel-stuurverwarmingLease nu de Opel Mokka vanaf
€372,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€372,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!