BMW X5
xDrive45e M-Sportpack High Executive (Plug-In)
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X5
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | xDrive45e M-Sportpack High Executive (Plug-In) |
| Kenteken | P-133-KZ |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 158.151 km |
| Aanschafprijs | €48.645 |
| Opmerking | (INCL-BTW) Aut. *PANO | LEATHER | HEAD-UP | LASERLIGHT | ADAPTIVE-CRUISE | TOPVIEW | BLINDSPOT | MEMORY-PACK | MASSAGE | HIFI-SOUND | HEATED-SPORTSEATS | NAVI-FULLMAP | DIGI-COCKPIT | 22''AL |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Bruin |
| Datum eerste toelating | 2022-04-12 |
| Motorvermogen kW | 290 kW |
| Motorvermogen pk | 394 pk |
| Brandstofvermogen kW | 210 kW |
| Brandstofvermogen pk | 286 pk |
| Cilinder inhoud | 2.998 cc |
| Koppel | 450 Nm |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €696 |
| Resterende BPM | €279 |
| Wielbasis | 2.980 mm |
| GVW | 3.150 kg |
| Massa leeg | 2.410 kg |
| Laadvermogen | 740 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 69 l |
| Laadvermogen elektrisch | 4 kW |
| Elektrisch bereik | 75 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Zwarte hemelbekleding
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Luxe lederen bekleding
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Lichtmetalen Velgen 22"
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur multifunctioneel
- Afdaal assistent
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Dab
- Hemelbekleding donker
- Koplampen adaptief
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- WiFi
- Airbag(s) knie
- Rijstrooksensor
- Achterasbesturing
- Armsteun achter
- Laser LED koplampen
- Lederen interieurdelen
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sluitbekrachtiging
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Comfortstoel(en)
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- LED mistlampen voor (5A1)
- Regen- en lichtsensor (521)
- Sportstuur
- Active Guard Plus (5AQ)
- BMW Live Cockpit Professional (6U3)
- Comfort Access met BMW Digital Key (322)
- Connected Package Professional (6C4)
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40) (465)
- Driving Assistant (5AS)
- Servotronic (216)
- Cruise control (544)
- Dakrails
- Elektrisch verstelbare lendensteun (488)
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Achterruit apart te openen
- Active Protection (5AL)
- Adaptief onderstel met luchtvering op voor- en achteras (2VR)
- Comfortstoelen (456)
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans (3AT)
- Safety Pack (ZS6)
- Getint glas
- Leder 'Vernasca' bekleding (MC)
- M Aerodynamica
- M Sportpakket
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Alarmsysteem klasse 3 (302)
- Safety-pack
- Elektrisch verstelbare stoelen met geheugen, incl. elektrisch verstelbaar stuurwiel (459)
- Sportstoelen (481)
- Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel (3AC)
- BMW Laserlicht (5AZ)
- Integral Active Steering (2VH)
- BMW Individual dashboard leder (4M5)
- Head-Up Display (610)
- Soft Close Automatic (323)
- Niet in gerookt
- Accukoeling
- Roetfilter
- Adaptieve LED koplampen (552)
- Bandenspanningscontrolesysteem (2VB)
- ConnectedDrive Services (6AK)
- Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed (255)
- Remklauwen Rood
- Hifi luidspreker systeem
- Zomerbanden
- Vierwielaandrijving
- BTW te verrekenen
- Sfeerverlichting interieur
- Decor carbon
- Grootlichtassistent (5AC)
- Parking Assistant (5DM)
- Park Distance Control (PDC) voor en achter (508)
- WiFi hotspot (6WD)
- Stoelventilatie voor beide voorstoelen (453)
- Adaptief M onderstel (2VF)
- 4-zone airconditioning (4NB)
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde (4T8)
- Adaptieve LED verlichting (552)
- BMW sportstoelen, Elektrische verstelling van zithoogte, kanteling van de stoel, rugleuning en ook het stuurwiel. (481)
- DAB+ tuner (654)
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
- Automatische 2.5-zone airconditioning (534)
- Elektrisch te openen/sluiten achterklep in twee delen (316)
- Raamomlijsting BMW Individual Exterior Line Aluminium satiniert (3MB)
- Massagefunctie voor beide voorstoelen (4T7)
Locatie
Haverkamp Auto's B.V.
Woudweg 7
TEUGE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X5
xDrive45e M-Sportpack High Executive (Plug-In)Lease nu de BMW X5 vanaf
€673,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€673,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!