BMW X5
xDrive45e High Executive | 360 Camera | Memory Stoelen | Sfeerverlichting | HUD
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X5
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | xDrive45e High Executive | 360 Camera | Memory Stoelen | Sfeerverlichting | HUD |
| Kenteken | P-818-NB |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 100.765 km |
| Aanschafprijs | €49.945 |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2022-02-25 |
| Brandstofvermogen kW | 210 kW |
| Brandstofvermogen pk | 286 pk |
| Cilinder inhoud | 2.998 cc |
| Koppel | 450 Nm |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €696 |
| Resterende BPM | €280 |
| Wielbasis | 2.980 mm |
| GVW | 3.150 kg |
| Massa leeg | 2.410 kg |
| Laadvermogen | 740 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 69 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Luchtvering
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Afdaal assistent
- Airco automatisch
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Dab
- Extra getint glas achter
- Hemelbekleding donker
- Koplampen adaptief
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- WiFi
- Head-up display
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Lederen interieurdelen
- Comfortstoel(en)
- Uitwijk assistent
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- LED mistlampen voor (5A1)
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- Regen- en lichtsensor (521)
- Sportstoelen voor (481)
- Sportstuur
- Active Guard Plus (5AQ)
- BMW Live Cockpit Professional (6U3)
- Comfort Access met BMW Digital Key (322)
- Connected Package Professional (6C4)
- DAB-Tuner (654)
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40) (465)
- Driving Assistant (5AS)
- Servotronic (216)
- Cruise control (544)
- Dakrails
- Elektrisch verstelbare lendensteun (488)
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Achterruit apart te openen
- Adaptief onderstel met luchtvering op voor- en achteras (2VR)
- Adaptieve LED koplampen met Iconic Light Design (552)
- Aluminium delen exterieur
- Comfortstoelen (456)
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans (3AT)
- Driving Assistant Professional (5AU)
- Sportonderstel
- Lichtmetalen velgen 19"
- 19 inch lichtmetalen wielen V-spaak in Reflex Silver (1SA)
- Leder 'Vernasca' bekleding (MC)
- M Aerodynamica
- Alarmsysteem klasse 3 (302)
- Sportstuur leder
- Adaptieve LED koplampen (552)
- Bandenspanningscontrolesysteem (2VB)
- ConnectedDrive Services (6AK)
- Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed (255)
- Grootlichtassistent (5AC)
- Parking Assistant (5DM)
- Park Distance Control (PDC) voor en achter (508)
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde (4T8)
- Adaptieve LED verlichting (552)
- BMW sportstoelen, Elektrische verstelling van zithoogte, kanteling van de stoel, rugleuning en ook het stuurwiel. (481)
- DAB+ tuner (654)
- Automatische 2.5-zone airconditioning (534)
- Elektrisch te openen/sluiten achterklep in twee delen (316)
- BMW Live Cockpit Professional met BMW Curved Display (6U3)
- Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugen voor 2 posities op bestuurderstoel (459)
Locatie
Autobedrijf Rene Sypersma Verkoop
De Hemmen 27
DRACHTEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X5
xDrive45e High Executive | 360 Camera | Memory Stoelen | Sfeerverlichting | HUDLease nu de BMW X5 vanaf
€691,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€691,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!