Volkswagen T-Cross
TSI 115PK LIFE EDITION
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model T-Cross
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | TSI 115PK LIFE EDITION |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 4.136 km |
| Aanschafprijs | €24.945 |
| Opmerking | CARPLAY/ACC/PDC/NAVI fabrieksgarantie |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | rood |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2024-10-25 |
| Motorvermogen kW | 85 kW |
| Motorvermogen pk | 116 pk |
| Brandstofvermogen kW | 85 kW |
| Brandstofvermogen pk | 116 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 200 Nm |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 200 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.550 mm |
| Massa leeg | 1.176 kg |
| Tankinhoud | 40 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- LED Verlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Parkeersensoren
- Airco automatisch
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- Verkeersbord detectie
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektronisch Sper Differentieel
- Comfort-pakket
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Lichtmetalen velgen
- Dakrails
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Multimedia systeem
- Hoofdsteunen achter
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Smartphone integratie
- Adaptive Cruise Control
- ESP (elektronische stabiliteits programma)
- LED-Dagrijverlichting
- Leder Stuurwiel
- Multimedia
- Parkeersensoren voor en achter
- Airbags
- App-Connect
- Apple-CarPlay & Android-Auto
- Centrale vergrendeling op afstand
- Climatic Airconditioning
- Elektrisch bedienbare ramen
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Parkeersensoren achter
- Stop & go
- Virtual-cockpit
- Privacyglass (extra donker getinte ruiten)
- Digital Audio Broadcasting
Locatie
Heijne occasion dealer
Lijnderdijk 83
ZWANENBURG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen T-Cross
Volkswagen T-Cross
TSI 115PK LIFE EDITIONLease nu de Volkswagen T-Cross vanaf
€345,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€345,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!