Volkswagen T-Cross
1.0 TSI GOAL Edition
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model T-Cross
- Bouwjaar 2025
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 TSI GOAL Edition |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 9.856 km |
| Aanschafprijs | €28.450 |
| Opmerking | DSG Lane Navi Stoelvw |
| Modeljaar | 2023 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | anders |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2025-04-08 |
| Motorvermogen kW | 85 kW |
| Motorvermogen pk | 116 pk |
| Brandstofvermogen kW | 85 kW |
| Brandstofvermogen pk | 116 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 200 Nm |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 200 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €7.926 |
| Resterende BPM | €4.914 |
| Wielbasis | 2.550 mm |
| Massa leeg | 1.195 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 40 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Aanhanger assistent
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Lichtmetalen velgen 17"
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Comfortstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- Comfort-pakket
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Extra getint glas
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Multimedia scherm klein
- Keyless entry/start
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Telefoonintegratie
- Automatische snelheids begrenzing
- Stoffen bekleding
- Kleur geel
- Multimedia-pakket
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen T-Cross
Volkswagen T-Cross
1.0 TSI GOAL EditionLease nu de Volkswagen T-Cross vanaf
€476,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€476,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!