Audi A6
Avant 55 TFSI e quattro Competition
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A6
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Avant 55 TFSI e quattro Competition |
| Kenteken | 003154 |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 87.745 km |
| Aanschafprijs | €42.850 |
| Opmerking | PANO/SOH 99%/HEAD-UP/MEMORY/360CAMERA/CARPLAY/SFEER/KEYLESS/ACC/MATRIX/20"AUDISPORT/S-LINE SPORTPAKKET/KARATBEIGE METALLIC/VOLLEDIG AUDI DEALER HISTORIE |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2021-08-02 |
| Motorvermogen kW | 270 kW |
| Motorvermogen pk | 367 pk |
| Brandstofvermogen kW | 196 kW |
| Brandstofvermogen pk | 266 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| Koppel | 370 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,7 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €1 |
| Wielbasis | 2.920 mm |
| Massa leeg | 2.050 kg |
| Tankinhoud | 52 l |
| Elektrisch bereik | 66 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 20"
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Zwarte hemelbekleding
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Privacy Glass
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Airco separaat achter
- Dab
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Verkeersbord detectie
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Lederen versnellingspook
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Audio installatie high end
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Zonnescherm zijruiten
- Comfortstoel(en)
- Warmtewerend glas
- Isofix
- Uitwijk assistent
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Dakrails
- Assistentie Pakket
- File assistent
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Kruisend verkeer detectie
- Sportonderstel
- Keyless-pakket
- S Line exterieur
- Veiligheids-pakket
- Actieve noodgeval assistent
- Hoofdsteunen achter
- Derde remlicht
- Open dak
- Schuif-/kanteldak
- Smartphone integratie
- Trekhaak afneembaar
- Toerenteller
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- AUX Aansluiting
- S-Line interieur
- Audi drive select
- Sportstuur leder
- Assistentie pakket Parking
- 5-Persoons
- 100% onderhouden
- Dealeronderhouden
- Leer-alcantara bekleding
- Onderhouds-historie aanwezig
- 4x4 4 Wheeldrive
- Radio/Cd orig.
- Facelift model
- Rokersvrij interieur
- Ambiance verlichting interieur instelbaar
- Sportmodus stand
- Navigatie MMI Plus Audi
Locatie
PPW Auto's
Zirkoon 238
DORDRECHT
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A6
Audi A6
Avant 55 TFSI e quattro CompetitionLease nu de Audi A6 vanaf
€592,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€592,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!