Audi A6
Avant 2.0 TFSI Sport Edition
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A6
- Bouwjaar 2014
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Avant 2.0 TFSI Sport Edition |
| Kenteken | 8-TGX-31 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 195.264 km |
| Aanschafprijs | €13.950 |
| Opmerking | 3x S-line Bose Cruise Navi |
| Modeljaar | 2011 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart/jetgrijs st (s line) |
| Datum eerste toelating | 2014-05-15 |
| Motorvermogen kW | 132 kW |
| Motorvermogen pk | 179 pk |
| Brandstofvermogen kW | 132 kW |
| Brandstofvermogen pk | 179 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| Koppel | 320 Nm |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 sec |
| Koppel (brandstof) | 320 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €7.308 |
| Resterende BPM | €958 |
| Wielbasis | 2.910 mm |
| GVW | 2.260 kg |
| Massa leeg | 1.605 kg |
| Laadvermogen | 655 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 5 |
| Tankinhoud | 65 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 18"
- Koplampreiniging
- Radio-cd/mp3 speler
- Armsteun achter
- Audio installatie high end
- Elektronisch Sper Differentieel
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- WiFi voorbereiding
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Dakrails
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Electronic climate controle
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Sportonderstel
- Bagage-scheidingsnet
- S Line exterieur
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Audi Sound
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A6
Audi A6
Avant 2.0 TFSI Sport EditionLease nu de Audi A6 vanaf
€233,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€233,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!