Audi Q7
4.0 TFSI SQ7 quattro
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q7
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 4.0 TFSI SQ7 quattro |
| Kenteken | JZR-97-T |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 82.454 km |
| Aanschafprijs | €99.950 |
| Opmerking | Pano HUD Lane B&O 360Camera Trekhaak |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart-rotsgrijs |
| Datum eerste toelating | 2022-11-16 |
| Motorvermogen kW | 373 kW |
| Motorvermogen pk | 507 pk |
| Brandstofvermogen kW | 373 kW |
| Brandstofvermogen pk | 507 pk |
| Cilinder inhoud | 3.996 cc |
| Koppel | 770 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 770 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €42.925 |
| Resterende BPM | €18.277 |
| Wielbasis | 2.990 mm |
| GVW | 2.925 kg |
| Massa leeg | 2.175 kg |
| Laadvermogen | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 85 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank verwarmd
- Achteruitrijcamera
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Luchtvering
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Cruise control adaptief met stop&go
- Luxe lederen bekleding
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Lichtmetalen Velgen 22"
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Optie-pakket
- Airco separaat achter
- Dakspoiler
- Koplampreiniging
- Verkeersbord detectie
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Head-up display
- Rijstrooksensor
- Achterasbesturing
- Audio installatie high end
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Laser LED koplampen
- Lederen interieurdelen
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sluitbekrachtiging
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Zonnescherm zijruiten
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Extra getint glas
- WiFi voorbereiding
- Hoofdsteunen actief
- Uitwijk assistent
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- Dakrails
- Gelimiteerd slipdifferentieel
- City-pakket
- File assistent
- Sportstoelen
- Zij airbag(s) achter
- Electronic climate controle
- Achteruitrij assistent
- Anti overhel assistent
- Bagagedek
- Bots herkenning en activatie
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Aluminium delen exterieur
- Kruisend verkeer detectie
- Bagage-scheidingsnet
- Keyless-pakket
- S Line exterieur
- Telefoonintegratie
- Carbonafwerking interieur
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Achterbank verstelbaar
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Zonnescherm achterruit
- Tour pakket
- Nachtzicht-assistent
- Assistentie pakket Parking
- Voorstoelen met massagefunctie en geventileerd
- Onderstelpakket Advanced
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q7
Audi Q7
4.0 TFSI SQ7 quattroLease nu de Audi Q7 vanaf
€1.671,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€1.671,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!