Nissan Micra
1.0 IG-T Acenta AIRCO | CARPLAY | CRUISE | LED | DAB | STB | ELRM / SP | ISOFIX
Algemene informatie
- Merk Nissan
- Model Micra
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 IG-T Acenta AIRCO | CARPLAY | CRUISE | LED | DAB | STB | ELRM / SP | ISOFIX |
| Kenteken | L-349-BL |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 86.731 km |
| Aanschafprijs | €10.400 |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | basis |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-04-20 |
| Motorvermogen kW | 68 kW |
| Motorvermogen pk | 92 pk |
| Brandstofvermogen kW | 68 kW |
| Brandstofvermogen pk | 92 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 160 Nm |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 160 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €3.674 |
| Resterende BPM | €1.289 |
| Wielbasis | 2.530 mm |
| GVW | 1.550 kg |
| Massa leeg | 1.035 kg |
| Laadvermogen | 515 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 41 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Airco
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur multifunctioneel
- Autonomous Emergency Braking
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Dab
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Bagagedek
- Kleur wit
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Derde remlicht
- Niet in gerookt
Locatie
Autobedrijf Verharen B.V.
de Slof 3
DONGEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Nissan Micra
Nissan Micra
1.0 IG-T Acenta AIRCO | CARPLAY | CRUISE | LED | DAB | STB | ELRM / SP | ISOFIXLease nu de Nissan Micra vanaf
€147,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€147,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!