Volkswagen Touran
TSI COMFORTLINE 7PERS.
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Touran
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | TSI COMFORTLINE 7PERS. |
| Kenteken | XD-231-T |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 128.733 km |
| Aanschafprijs | €16.945 |
| Opmerking | TREKHAAK/PDC/NAVI/7-PERSOONS |
| Modeljaar | 2015 |
| Carrosserievorm | Overige carrosserieën |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2018-06-25 |
| Motorvermogen kW | 82 kW |
| Motorvermogen pk | 111 pk |
| Brandstofvermogen kW | 82 kW |
| Brandstofvermogen pk | 111 pk |
| Cilinder inhoud | 1.197 cc |
| Koppel | 175 Nm |
| Topsnelheid | 189 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 175 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €825 |
| Resterende BPM | €232 |
| Wielbasis | 2.790 mm |
| GVW | 2.180 kg |
| Massa leeg | 1.364 kg |
| Laadvermogen | 816 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 58 l |
Opties & Accessoires
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Parkeersensoren
- Airco automatisch
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Extra getint glas achter
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Armsteun achter
- Elektronisch Sper Differentieel
- Comfortstoel(en)
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Lichtmetalen velgen
- Dakrails
- Bagagedek
- Mistlampen voor adaptief
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Multimedia systeem
- Trekhaak uitklapbaar
- Achterstoelen verschuifbaar
- Hoofdsteunen achter
- Trekhaak afneembaar
- Kleur grijs
- ESP (elektronische stabiliteits programma)
- Leder Stuurwiel
- Multimedia
- Parkeersensoren voor en achter
- Airbags
- Centrale vergrendeling op afstand
- Climatic Airconditioning
- Elektrisch bedienbare ramen
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Parkeersensoren achter
- Digital Audio Broadcasting
- Trekhaak elektronisch wegklapbaar af fabriek
- Afneembare trekhaak
Locatie
Heijne occasion dealer
Lijnderdijk 83
ZWANENBURG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Touran
Volkswagen Touran
TSI COMFORTLINE 7PERS.Lease nu de Volkswagen Touran vanaf
€283,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€283,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!