Renault Trafic
2.0 dCi 145 T27 L1H1 Comfort
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Trafic
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 2.0 dCi 145 T27 L1H1 Comfort |
| Kenteken | VJF-87-Z |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 64.588 km |
| Aanschafprijs | €17.950 |
| Opmerking | AUTOMAAT / IMPERIAL / NAVI / KASTEN INRICHTING / TREKHAAK |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | anders |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2021-01-27 |
| Motorvermogen kW | 107 kW |
| Motorvermogen pk | 145 pk |
| Brandstofvermogen kW | 107 kW |
| Brandstofvermogen pk | 145 pk |
| Cilinder inhoud | 1.997 cc |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 176 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 sec |
| Koppel (brandstof) | 350 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €11.895 |
| Wielbasis | 3.100 mm |
| GVW | 2.860 kg |
| Massa leeg | 1.737 kg |
| Laadvermogen | 1.123 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.840 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Aanhanger assistent
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Trekhaak
- Start/stop systeem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- RDW-leges
- Hoofd airbag(s) voor
- Tussenschot volledig
- Zij airbag(s) voor
- Buitentemperatuurmeter
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Kasten inrichting
- Werkplaats
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Imperial
- Imprial
- Kasten in laadruimte
- Lichtmetalen wielen 17" Sari (RALU17)
- Achteruitrijcamera + automatisch dimmende binnenspiegel (alleen i.c.m. regen- en lichtsensor en mistlampen) (RDAR3)
- Airbag passagier (AIRBA2)
- Mistlampen geïntegreerd in voorbumper (PROJAB)
- Niveauregeling automatisch
- Pack Airco Plus
- Pack Media Nav Evolution DAB (PKAB93)
- Pack Securité (PKNR11)
- Regensensor (ALEVA)
- Trekhaak met Trailer Swing Control (ATREM)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Trafic
Renault Trafic
2.0 dCi 145 T27 L1H1 ComfortLease nu de Renault Trafic vanaf
€291,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€291,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!