Renault Trafic
1.6 dCi T29 L2H1 Comfort Energy
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Trafic
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.6 dCi T29 L2H1 Comfort Energy |
| Kenteken | VDJ-81-T |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 187.264 km |
| Aanschafprijs | €9.350 |
| Opmerking | AIRCO / CRUISE CONTROLE / NAVI / TREKHAAK / EURO 6 |
| Modeljaar | 2014 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | anders |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2019-11-18 |
| Motorvermogen kW | 92 kW |
| Motorvermogen pk | 125 pk |
| Brandstofvermogen kW | 92 kW |
| Brandstofvermogen pk | 125 pk |
| Cilinder inhoud | 1.598 cc |
| Koppel | 320 Nm |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 320 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €10.866 |
| Wielbasis | 3.500 mm |
| GVW | 3.010 kg |
| Massa leeg | 1.705 kg |
| Laadvermogen | 1.305 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Trekhaak
- Start/stop systeem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser en sproeier
- Zijschuifdeur rechts
- Audio-pakket
- Bestuurdersairbag
- Navigatie-pakket
- Parkeer pakket
- RDW-leges
- Tussenschot volledig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Achterdeuren met ruiten
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Radio CD speler
- Lichtmetalen wielen 17" Sari (RALU17)
- Airbag passagier (AIRBA2)
- Automatisch geregelde airconditioning (CAREG1)
- Bandenspanningcontrolesysteem (DPRPN)
- Pack Visibilité
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Trafic
Renault Trafic
1.6 dCi T29 L2H1 Comfort EnergyLease nu de Renault Trafic vanaf
€152,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€152,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!