Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI L3H3
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Crafter
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 35 2.0 TDI L3H3 |
| Kenteken | VHH-39-Z |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 161.648 km |
| Aanschafprijs | €16.750 |
| Opmerking | AIRCO / CRUISE CONTROLE / CARPLAY / CAMERA / TREKHAAK |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Titanium black |
| Datum eerste toelating | 2020-10-29 |
| Motorvermogen kW | 103 kW |
| Motorvermogen pk | 140 pk |
| Brandstofvermogen kW | 103 kW |
| Brandstofvermogen pk | 140 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 340 Nm |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Koppel (brandstof) | 340 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €15.562 |
| Wielbasis | 3.640 mm |
| GVW | 3.500 kg |
| Massa leeg | 2.091 kg |
| Laadvermogen | 1.409 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 75 l |
Opties & Accessoires
- Anti Blokkeer Systeem
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Zijwind assistent
- Passagiersairbag
- Tussenschot volledig
- Warmtewerend glas
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Achteruitrijcamera (KA1)
- Diefstalalarm (7AQ)
- Climatic airconditioning (ZK2)
- Comfort Plus bestuurdersstoel (3TF)
- Cruise control inclusief snelheidsbegrenzer (8T6)
- Bandenspanningsensoren (7K3)
- Universele laadvloer (YDA)
- Verwarmbare ruitensproeiers voor (9T1)
- Verwarmbare voorruit (4GX)
- Radio Composition Audio incl. telefoonvoorbereiding (RCA)
- Rubber mat in laadruimte
- Zijruit in schuifdeur rechts (4EE)
- Bijrijdersbank incl. opbergvak (3SS)
- Comfort bestuurdersstoel (3TE)
- Exclusive edition (EXE)
- Grootlichtassistent "Light Assist" (8G1)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Crafter
Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI L3H3Lease nu de Volkswagen Crafter vanaf
€272,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€272,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!