Volkswagen Tiguan
2.0 TSI 4Motion | 3X R-Line
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Tiguan
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 2.0 TSI 4Motion | 3X R-Line |
| Kenteken | S-557-JJ |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 101.200 km |
| Aanschafprijs | €32.950 |
| Opmerking | | Pano | Virtual | Dynaudio | 230 PK | Keyless | Head-Up | Lane&Side | Memory Seats | Standkachel | Leder | Pro Navi | VERKOCHT |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-05-23 |
| Motorvermogen kW | 169 kW |
| Motorvermogen pk | 230 pk |
| Brandstofvermogen kW | 169 kW |
| Brandstofvermogen pk | 230 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 350 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €10.073 |
| Resterende BPM | €2.459 |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| GVW | 2.280 kg |
| Massa leeg | 1.610 kg |
| Laadvermogen | 670 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Lichtmetalen velgen 20"
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Subwoofer
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Cruise Control Adaptief
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Airco separaat achter
- Buitenspiegels met verlichting
- Dab
- Dakspoiler
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Head-up display
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Sper Differentieel
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- MP3 aansluiting
- Comfortstoel(en)
- Navigatie-pakket
- Parkeer pakket
- Navigatie
- Vervolgbotsing preventie
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Dakrails
- Audioinstallatie met CD-speler
- Zij-airbags achter (4X4)
- Spiegel-pakket
- R-Line Exterieur
- File assistent
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Bagagedek
- Mistlampen voor adaptief
- Xenon verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Multimedia systeem
- Keyless-pakket
- Veiligheids-pakket
- DVD speler
- Achterbank verstelbaar
- Stoelen-pakket
- Airbag(s) side achter
- Airco met elektronische regeling
- Schuif-/kanteldak
- Uitlaat sierstuk
- Winter-pakket
- Winterbanden
- Digitaal instrumentenpaneel (Active Info Display) (9S0)
- Advance-pakket
- LED-lichtpakket
- R-line pakket
- Smartphone integratie
- Velours bekleding
- Proactieve inzittendenbescherming (Pre-Crash) (7W2)
- Leder-pakket
- Radio- en multimediasysteem 'Composition Media' (ZEC)
- 19" lichtmetalen velgen 'Victoria Falls' (PJF)
- Koplampverlichting led (WLL)
- Panorama-schuif-/kanteldak, elektrisch bedienbaar (PS2)
- Achterklep, elektrisch bedienbaar (4E7)
- Adaptieve onderstelregeling (Dynamic Chassis Control) (WDD)
- File assistent (Traffic Jam assist) inclusief ongeval assistent (Emergency Assist) (79D)
- GPS volgsysteem
- High-end geluidsysteem Dynaudio® 'Excite Surround' (9VC)
- Mobiele online diensten (Car-Net): 'Security & Service' (NZ4)
- Mobiele online diensten (Car-Net): 'Security & Service' (YOZ)
- Navigatie-, radio- en multimediasysteem 'Discover Pro' (ZMF)
- Progressieve stuurbekrachtiging inclusief variabele besturing (1N7)
- Voorruitprojectie (Head-up Display) (KS2)
- Voorstoelen verwarmd en elektrische lendesteunen
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Tiguan
Volkswagen Tiguan
2.0 TSI 4Motion | 3X R-LineLease nu de Volkswagen Tiguan vanaf
€535,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€535,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!