Volkswagen Golf
1.5 eTSI 2X R-Line 150PK |
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Golf
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.5 eTSI 2X R-Line 150PK | |
| Kenteken | HRB-69-L |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 41.600 km |
| Aanschafprijs | €29.950 |
| Opmerking | Pano | Keyless | Virtual | Camera | ACC | DCC | Front Assis | Lane Assis | Side Assis |
| Modeljaar | 2023 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2024-05-21 |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €2.121 |
| Resterende BPM | €1.145 |
| Wielbasis | 2.620 mm |
| GVW | 1.870 kg |
| Massa leeg | 1.267 kg |
| Laadvermogen | 603 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Aanhanger assistent
- Airco
- Armsteun voor
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Zwarte hemelbekleding
- Bots waarschuwing systeem
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Subwoofer
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- LED koplampen adaptief
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Sport uitlaat
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achterspoiler
- Airco separaat achter
- Dab
- Extra getint glas achter
- Full-LED koplampen
- Hemelbekleding donker
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- MP3 aansluiting
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Airbag-pakket
- Sportstuur
- Diefstalalarm (7AL)
- Centrale airbag voor
- Assistentie Pakket
- R-Line Exterieur
- File assistent
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend (4KF)
- Kruisend verkeer detectie
- Sportonderstel
- Bagage-scheidingsnet
- Xenon verlichting
- Multimedia systeem
- Actieve noodgeval assistent
- Airbag(s) side achter
- Airco met elektronische regeling
- Open dak
- Uitlaat sierstuk
- Winterbanden
- Half alcantara / stof bekleding
- Achteruitrijcamera (KA2)
- In hoogte verstelbare passagierstoel (WA1)
- GPS volgsysteem
- Koplampverlichting LED Plus (PXA)
- Velgen 'Bergamo', 18 inch lichtmetaal (PJ5)
- Bagagescheidingsnet (3CX)
- Black Style
- Middenarmsteun voor
- Multimedia pakket plus
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
1.5 eTSI 2X R-Line 150PK |Lease nu de Volkswagen Golf vanaf
€486,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€486,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!