Ford Transit Custom
320 2.0 TDCI L1H1 Sport DC
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Custom
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 320 2.0 TDCI L1H1 Sport DC |
| Kenteken | VJF-63-K |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 116.489 km |
| Aanschafprijs | €24.655 |
| Opmerking | / MEGA FULL / DUBBEL CABINE / CAMERA / GARANTIE |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2021-01-21 |
| Motorvermogen kW | 136 kW |
| Motorvermogen pk | 185 pk |
| Brandstofvermogen kW | 136 kW |
| Brandstofvermogen pk | 185 pk |
| Cilinder inhoud | 1.995 cc |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €15.107 |
| Wielbasis | 2.930 mm |
| GVW | 3.200 kg |
| Massa leeg | 2.226 kg |
| Laadvermogen | 974 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.850 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Roll Stability Control
- Verwarmde voorruit
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Passagiersairbag
- Betonplex in laadruimte
- Zijwandbekleding laadruimte
- Extra getint glas
- WiFi voorbereiding
- Passagiersstoel
- Side-skirts
- Zijschuifdeur links
- Voorspoiler
Locatie
Auto Garage Aalsmeer
Aalsmeerderweg 101
Aalsmeer
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Custom
Ford Transit Custom
320 2.0 TDCI L1H1 Sport DCLease nu de Ford Transit Custom vanaf
€400,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€400,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!