Ford Transit Custom
290 2.0 TDCI L2H1 Trend DC
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Custom
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 290 2.0 TDCI L2H1 Trend DC |
| Kenteken | V-675-LZ |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 195.692 km |
| Aanschafprijs | €10.950 |
| Opmerking | DUBBEL CABINE / AIRCO / CRUISE CONTROLE / TREKHAAK |
| Modeljaar | 2012 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | anders |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2018-03-08 |
| Motorvermogen kW | 77 kW |
| Motorvermogen pk | 105 pk |
| Brandstofvermogen kW | 77 kW |
| Brandstofvermogen pk | 105 pk |
| Cilinder inhoud | 1.995 cc |
| Koppel | 360 Nm |
| Koppel (brandstof) | 360 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €11.575 |
| Wielbasis | 3.300 mm |
| GVW | 2.940 kg |
| Massa leeg | 2.031 kg |
| Laadvermogen | 909 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.150 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Anti Blokkeer Systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Aanhanger assistent
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Start/stop systeem
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Koplampen adaptief
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Zijwind assistent
- Tussenschot volledig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Achterdeuren met ruiten
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Radio CD speler
- Dubbele Cabine
- 16 inch aluminium wielen Banden 215/65R (2210)
- Business Edition Pack
- Perimetrisch alarm (1275)
- Tyre pressure monitoring system (1125)
- Wis/was achter (1050)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Custom
Ford Transit Custom
290 2.0 TDCI L2H1 Trend DCLease nu de Ford Transit Custom vanaf
€178,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€178,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!