Ford Transit Custom
280 2.0 TDCI L1H1 Trend Camera | Airco
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Custom
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 280 2.0 TDCI L1H1 Trend Camera | Airco |
| Kenteken | VTF-67-K |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 22.920 km |
| Aanschafprijs | €32.653 |
| Opmerking | | Navi | NAP | 5 Jaar Garantie | Black Pakket |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2023-01-02 |
| Motorvermogen kW | 77 kW |
| Motorvermogen pk | 105 pk |
| Brandstofvermogen kW | 77 kW |
| Brandstofvermogen pk | 105 pk |
| Cilinder inhoud | 1.995 cc |
| Koppel | 360 Nm |
| Koppel (brandstof) | 360 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €12.478 |
| Resterende BPM | €5.553 |
| Wielbasis | 2.930 mm |
| GVW | 2.800 kg |
| Massa leeg | 1.938 kg |
| Laadvermogen | 862 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Fabrieksgarantie
- Hill hold functie
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Aanhanger assistent
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- LED koplampen adaptief
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterruitwisser en sproeier
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- Dab
- Extra getint glas achter
- Roll Stability Control
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorruit
- Lederen versnellingspook
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Rijstrooksensor
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- MP3 aansluiting
- Comfortstoel(en)
- Zijschuifdeur rechts
- Achterklep
- Navigatie-pakket
- Zijwind assistent
- Tussenschot volledig
- Betonplex in laadruimte
- Driver Assistance Pack
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Navigatie
- WiFi voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Airconditioning (3040)
- Assistentie Pakket
- Xenon verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Bi-xenon koplampen
- Getint glas
- Multimedia systeem
- Zijruit rechts in laadruimte
- Trekhaak-pakket
- 12Volt aansluiting
- Carkit
- Winterbanden
- Reservewiel
- Safety Comfort-pakket
- Trekhaak afneembaar
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Custom
Ford Transit Custom
280 2.0 TDCI L1H1 Trend Camera | AircoLease nu de Ford Transit Custom vanaf
€454,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€454,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!