Volkswagen Transporter
2.0 TDI L2H1 30
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Transporter
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 2.0 TDI L2H1 30 |
| Kenteken | V-03-NJD |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 176.051 km |
| Aanschafprijs | €8.200 |
| Opmerking | /AIRCO/CRUISE/ |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | anders |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2020-10-30 |
| Motorvermogen kW | 66 kW |
| Motorvermogen pk | 90 pk |
| Brandstofvermogen kW | 66 kW |
| Brandstofvermogen pk | 90 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 152 km/h |
| Koppel (brandstof) | 220 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €8.793 |
| Wielbasis | 3.400 mm |
| GVW | 3.000 kg |
| Massa leeg | 1.873 kg |
| Laadvermogen | 1.127 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 70 l |
Opties & Accessoires
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Connected services
- Vermoeidheids herkenning
- Elektronisch Sper Differentieel
- Comfortstoel(en)
- Zijschuifdeur rechts
- Achterklep
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Navigatie-pakket
- Zijwind assistent
- Passagiersairbag
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Vervolgbotsing preventie
- Alarm klasse 3
- Executive Plus-pakket
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Pack Radio
Locatie
Auto Garage Aalsmeer
Aalsmeerderweg 101
Aalsmeer
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Transporter
Volkswagen Transporter
2.0 TDI L2H1 30Lease nu de Volkswagen Transporter vanaf
€133,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€133,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!