Volkswagen Transporter
2.0 TDI L2H1 30 DC
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Transporter
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 2.0 TDI L2H1 30 DC |
| Kenteken | VHK-23-J |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 123.276 km |
| Aanschafprijs | €26.500 |
| Opmerking | VERLAAGD / SPOILERS IN KLEUR / AIRCO / CRUISE / DUBBEL CABINE |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Titanium black |
| Datum eerste toelating | 2020-11-11 |
| Motorvermogen kW | 81 kW |
| Motorvermogen pk | 110 pk |
| Brandstofvermogen kW | 81 kW |
| Brandstofvermogen pk | 110 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €10.721 |
| Wielbasis | 3.400 mm |
| GVW | 2.800 kg |
| Massa leeg | 1.961 kg |
| Laadvermogen | 839 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 70 l |
Opties & Accessoires
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Vermoeidheids herkenning
- Comfortstoel(en)
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Zijwind assistent
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Vervolgbotsing preventie
- Climatic aircondioning (9AP)
- Parkeerhulp achter (7X1)
- Diefstalalarm (7AQ)
- Exterieur pakket (PL4)
- Mistlampen met bochtverlichting (8WH)
- Parkeerhulp voor en achter (7X2)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Bijrijdersstoel i.p.v. Bijrijdersbank (3SH)
- Cruise control (8T6)
- Inparkeersysteem Park Assist (7X5)
- Verlaagd
- Achterklep met verwarmbare ruit (ZH7)
- Executive Plus pakket (290)
- Lane Assist (Z0W)
- Licht & Zicht pakket (P4A)
- Navigatiesysteem Discover Media (ZIE)
- Radio Composition Colour (ZI4)
- Style Pakket (240)
- Trekhaak af-fabriek (1D1)
- Versterkte vering achter (2MK)
- Zij-en hoofdairbags in cabine (4X3)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Transporter
Volkswagen Transporter
2.0 TDI L2H1 30 DCLease nu de Volkswagen Transporter vanaf
€430,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€430,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!