Volkswagen Transporter
2.0 TDI L2H1 Trendline
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Transporter
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 2.0 TDI L2H1 Trendline |
| Kenteken | V-264-ZF |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 79.016 km |
| Aanschafprijs | €22.700 |
| Opmerking | DUBBEL CABINE / AIRCO / LEER / VERLAAGD / SPOILERS |
| Modeljaar | 2015 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Titaniumzwart (jg) |
| Datum eerste toelating | 2019-05-08 |
| Motorvermogen kW | 75 kW |
| Motorvermogen pk | 102 pk |
| Brandstofvermogen kW | 75 kW |
| Brandstofvermogen pk | 102 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €9.658 |
| Wielbasis | 3.400 mm |
| GVW | 2.800 kg |
| Massa leeg | 1.927 kg |
| Laadvermogen | 873 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.800 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 70 l |
Opties & Accessoires
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Vermoeidheids herkenning
- Elektronisch Sper Differentieel
- Comfortstoel(en)
- Zijschuifdeur rechts
- Achterklep
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Passagiersairbag
- Houten vloer in laadruimte
- Achterklep met ruit
- Climatic aircondioning (9AP)
- Bandenspanningsindicator (7K1)
- Elektrisch-pakket
- Elektrisch verwarm,- verstel- en inklapbare buitenspiegels (6XP)
- 20'' Nieuwe velgen
- Dubbele Cabine
- Leder interieur
- Leder interr
- Licht & Zicht pakket (Z4A)
- Tussenschot laag
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Transporter
Volkswagen Transporter
2.0 TDI L2H1 TrendlineLease nu de Volkswagen Transporter vanaf
€368,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€368,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!