BMW X5
xDrive45e High Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X5
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | xDrive45e High Executive |
| Kenteken | N-764-DR |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 61.344 km |
| Aanschafprijs | €69.750 |
| Opmerking | SKYLOUNGE / LASER / 4WIELSTURING / DIMAND POOK / LEDER / MAXTON / M PAKKET |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Bmw individual vollederen bekleding merino schwarz |
| Datum eerste toelating | 2021-09-25 |
| Motorvermogen kW | 290 kW |
| Motorvermogen pk | 394 pk |
| Cilinder inhoud | 2.998 cc |
| Koppel | 450 Nm |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €696 |
| Resterende BPM | €259 |
| Wielbasis | 2.980 mm |
| GVW | 3.150 kg |
| Massa leeg | 2.410 kg |
| Laadvermogen | 740 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 69 l |
| Laadvermogen elektrisch | 4 kW |
| Elektrisch bereik | 88 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Afdaal assistent
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Dodehoekdetectie met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Knie airbag(s)
- Uitwijk assistent
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Comfort Access (322)
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- DAB-Tuner (654)
- Driving Assistant (5AS)
- Elektrisch verstelbare lendensteun (488)
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Achteruitrij assistent
- Achterruit apart te openen
- Active Protection (5AL)
- Adaptief onderstel met luchtvering op voor- en achteras (2VR)
- Adaptieve LED koplampen met Iconic Light Design (552)
- Aluminium delen exterieur
- Comfortstoelen (456)
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans (3AT)
- Driving Assistant Professional (5AU)
- Kruisend verkeer detectie
- Safety Pack (ZS6)
- Leder 'Vernasca' bekleding (MC)
- M Aerodynamicapakket (715)
- Automatische sporttransmissie 8-traps (2TB)
- M Sportpakket (337)
- 22 inch lichtmetalen BMW Individual wielen V-spaak (1S9)
- Active Cruise Control (5DF)
- BMW Laserlicht (5AZ)
- Glazen panoramadak (402)
- Integral Active Steering (2VH)
- Akoestische ramen (3KA)
- BMW Individual dashboard leder (4M5)
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- Head-Up Display (610)
- HiFi System Harman Kardon (688)
- Parking Assistant Plus (5DN)
- Personal CoPilot Pack (ZT5)
- Soft Close Automatic (323)
- Warmte Comfort Pack (4HA+4HB)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X5
xDrive45e High ExecutiveLease nu de BMW X5 vanaf
€1.166,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€1.166,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!