BMW X5
xDrive45e High Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X5
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | xDrive45e High Executive |
| Kenteken | R-957-RB |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 89.020 km |
| Aanschafprijs | €59.740 |
| Opmerking | M-Sport Panorama Dak Head-Up Display Harman Kardon 21 Inch Lichtmetalen Velgen 360* Camera Navigatie Climate Control Stoelverwarming |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Bmw individual uitgebreid lederen bekleding merino |
| Datum eerste toelating | 2023-01-17 |
| Motorvermogen kW | 293 kW |
| Motorvermogen pk | 398 pk |
| Cilinder inhoud | 2.998 cc |
| Koppel | 450 Nm |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €720 |
| Resterende BPM | €313 |
| Wielbasis | 2.980 mm |
| GVW | 3.150 kg |
| Massa leeg | 2.410 kg |
| Laadvermogen | 740 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Emissieklasse | 6d |
| Tankinhoud | 69 l |
| Laadvermogen elektrisch | 4 kW |
| Elektrisch bereik | 88 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Luchtvering
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Afdaal assistent
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Head-up display
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Extra getint glas
- Knie airbag(s)
- Uitwijk assistent
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- Dakrails
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Achteruitrij assistent
- Bots herkenning en activatie
- Achterruit apart te openen
- Aluminium delen exterieur
- Kruisend verkeer detectie
- M Aerodynamica
- M Sportpakket
- Safety-pack
- Lederen sportstuur
- CoPilot Pack
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21"
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X5
xDrive45e High ExecutiveLease nu de BMW X5 vanaf
€826,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€826,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!