Nissan QASHQAI
1.3 MHEV Xtronic Acenta
Algemene informatie
- Merk Nissan
- Model QASHQAI
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.3 MHEV Xtronic Acenta |
| Kenteken | Z-989-PK |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 61.011 km |
| Aanschafprijs | €24.790 |
| Opmerking | Navigatie Apple Carplay/Android Auto Climate Control Adaptive Cruise control Verwarmde voorstoelen |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2023-10-25 |
| Motorvermogen kW | 119 kW |
| Motorvermogen pk | 162 pk |
| Brandstofvermogen kW | 119 kW |
| Brandstofvermogen pk | 162 pk |
| Cilinder inhoud | 1.332 cc |
| Koppel | 270 Nm |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 270 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €4.745 |
| Resterende BPM | €2.301 |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| GVW | 1.985 kg |
| Massa leeg | 1.350 kg |
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Emissieklasse | 6d |
| Tankinhoud | 55 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Metaalkleur
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Dakspoiler
- Dodehoekdetectie met correctie
- Full-LED koplampen
- Koplampen adaptief
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Lichtmetalen velgen 17"
- Armsteun achter
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Multimedia scherm klein
- Stuur kunstleder
- Achteruitrij assistent
- Kruisend verkeer detectie
- Keyless entry/start
- Stoel en stuurverwarming
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Nissan QASHQAI
Nissan QASHQAI
1.3 MHEV Xtronic AcentaLease nu de Nissan QASHQAI vanaf
€349,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€349,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!