Nissan QASHQAI
1.3DIG-T MHEV 158PK Automaat N-Connecta Panoramadak / Winter-pack / Elektr.-klep / Head-Up / Adapt.-cruise
Algemene informatie
- Merk Nissan
- Model QASHQAI
- Bouwjaar 2025
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.3DIG-T MHEV 158PK Automaat N-Connecta Panoramadak / Winter-pack / Elektr.-klep / Head-Up / Adapt.-cruise |
| Kenteken | KJJ-09-P |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 13.150 km |
| Aanschafprijs | €33.950 |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2025-06-11 |
| Motorvermogen kW | 116 kW |
| Motorvermogen pk | 158 pk |
| Brandstofvermogen kW | 116 kW |
| Brandstofvermogen pk | 158 pk |
| Cilinder inhoud | 1.332 cc |
| Koppel | 270 Nm |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €5.311 |
| Resterende BPM | €3.426 |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| GVW | 1.985 kg |
| Massa leeg | 1.365 kg |
| Laadvermogen | 620 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 55 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Dab
- Dakspoiler
- Dodehoekdetectie met correctie
- Extra getint glas achter
- Full-LED koplampen
- Koplampen adaptief
- Schakelpaddles
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorruit
- WiFi
- Head-up display
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Dakrails
- File assistent
- Kruisend verkeer detectie
- Keyless entry/start
- USB aansluiting
- Cold Pack
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Pack Easy
Locatie
Tomcars B.V.
Nieuwe Erven 1
HEESCH
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Nissan QASHQAI
Nissan QASHQAI
1.3DIG-T MHEV 158PK Automaat N-Connecta Panoramadak / Winter-pack / Elektr.-klep / Head-Up / Adapt.-cruiseLease nu de Nissan QASHQAI vanaf
€479,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€479,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!