Nissan QASHQAI
1.3 MHEV Xtronic Acenta
Algemene informatie
- Merk Nissan
- Model QASHQAI
- Bouwjaar 2025
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.3 MHEV Xtronic Acenta |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 16.582 km |
| Aanschafprijs | €28.950 |
| Opmerking | 158pk Camera/AppleCarplay/ClimaControl |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2025-05-07 |
| Motorvermogen kW | 116 kW |
| Motorvermogen pk | 158 pk |
| Brandstofvermogen kW | 116 kW |
| Brandstofvermogen pk | 158 pk |
| Cilinder inhoud | 1.332 cc |
| Koppel | 270 Nm |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 270 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| Massa leeg | 1.390 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Tankinhoud | 55 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Apple Carplay
- Android Auto
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- LED dagrijverlichting
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Autonomous Emergency Braking
- Metaalkleur
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Dab
- Dakspoiler
- Dodehoekdetectie met correctie
- Full-LED koplampen
- Koplampen adaptief
- Schakelpaddles
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- WiFi
- Lichtmetalen velgen 17"
- Armsteun achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur kunstleder
- Kruisend verkeer detectie
- Keyless entry/start
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
Locatie
Elegance Car Selection
De Marowijne 51
ZWAAG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Nissan QASHQAI
Nissan QASHQAI
1.3 MHEV Xtronic AcentaLease nu de Nissan QASHQAI vanaf
€400,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€400,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!