Audi A6
50 TFSI e quattro Advanced edition
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A6
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 50 TFSI e quattro Advanced edition |
| Kenteken | KGJ-19-X |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 122.121 km |
| Aanschafprijs | €28.700 |
| Opmerking | BRUIN LEER / CARPLAY / BTW AUTO / KEYLESS / DEALER ONDERHOUDEN |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2020-06-30 |
| Motorvermogen kW | 220 kW |
| Motorvermogen pk | 299 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| Koppel | 370 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €741 |
| Resterende BPM | €229 |
| Wielbasis | 2.920 mm |
| GVW | 2.610 kg |
| Massa leeg | 1.985 kg |
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 52 l |
| Laadvermogen elektrisch | 11 kW |
| Elektrisch bereik | 72 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurwiel multifunctioneel
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Regensensor
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Lederen versnellingspook
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Uitwijk assistent
- Sportstuur
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Dakrails
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Audi sound system (9VD)
- File assistent
- Electronic climate controle
- Achteruitrij assistent
- Bots herkenning en activatie
- Aluminium delen exterieur
- Kruisend verkeer detectie
- Actieve noodgeval assistent
- Achteruitrijcamera (KA2)
- Bagageruimteklep, automatisch bedienbaar (4E7)
- Sportstoelen vóór (Q1D)
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- Audi virtual cockpit (9S9)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Decoratielijsten, alumium fragment (5MU)
- Audi side assist inclusief Audi pre sense rear (PCH)
- Verkeersbordherkenning (QR9)
- Bandenspanning controle systeem (7K3)
- Dashboard en Interieurelementen in leder "Fijnnappa" (7HF)
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel verwarmbaar in leder met schakelpaddels (1XP)
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend, met geheugenfunctie (6XL)
- Assistentiepakket City (PCM)
- Assistentiepakket Tour (PCC)
- Firmamentblauw (5U5U)
- Velgen, gegoten lichtmetaal 8J x 18 "5-arm"-design (40R)
- Audi Lane Departure Warning inclusief verkeersbordherkenning en emergency assist (PCB)
- Comfortsleutel inclusief achterklepontgrendeling met virtual pedal (PGC)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A6
Audi A6
50 TFSI e quattro Advanced editionLease nu de Audi A6 vanaf
€397,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€397,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!