Volkswagen T-Cross
1.0 TSI Life Business
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model T-Cross
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 TSI Life Business |
| Kenteken | J-543-GF |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 131.834 km |
| Aanschafprijs | €19.500 |
| Opmerking | Automaat |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Donker grijs |
| Datum eerste toelating | 2020-02-28 |
| Motorvermogen kW | 85 kW |
| Motorvermogen pk | 116 pk |
| Brandstofvermogen kW | 85 kW |
| Brandstofvermogen pk | 116 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 200 Nm |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 200 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €2.435 |
| Resterende BPM | €851 |
| Wielbasis | 2.550 mm |
| GVW | 1.760 kg |
| Massa leeg | 1.175 kg |
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 40 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Bots waarschuwing systeem
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Dab
- Lederen versnellingspook
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Parkeer pakket
- Warmtewerend glas
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio CD speler
- Dakrails
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor adaptief
- Hoofdsteunen achter
- Achterbank verstelbaar
- 12Volt aansluiting
- Derde remlicht
- Licht en zicht-pakket
- Rokersvrije auto
Locatie
Baron Auto's
Rode Ring 27
ASSENDELFT
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen T-Cross
Volkswagen T-Cross
1.0 TSI Life BusinessLease nu de Volkswagen T-Cross vanaf
€272,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€272,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!