BMW 1 Serie
116d Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model 1 Serie
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 116d Executive |
| Kenteken | K-746-TJ |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 174.750 km |
| Aanschafprijs | €16.750 |
| Opmerking | | 1E EIGENAAR | 12MND GARANTIE | AUTOMAAT | LED | CARPLAY | SFEERVERLICHTING | CRUISE | AIRCO | |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2020-08-18 |
| Motorvermogen kW | 85 kW |
| Motorvermogen pk | 116 pk |
| Brandstofvermogen kW | 85 kW |
| Brandstofvermogen pk | 116 pk |
| Cilinder inhoud | 1.496 cc |
| Koppel | 270 Nm |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 270 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €3.585 |
| Resterende BPM | €1.344 |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| GVW | 1.940 kg |
| Massa leeg | 1.360 kg |
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Dab
- Electronic climate control
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rijstrooksensor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Alarm klasse 3
- Sportstuur
- Lichtmetalen velgen 16"
Locatie
De automakelaar Harderwijk B.V.
Edisonstraat 9
HARDERWIJK
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW 1 Serie
BMW 1 Serie
116d ExecutiveLease nu de BMW 1 Serie vanaf
€280,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€280,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!