BMW 1 Serie
118i Sportline Business Edition Automaat
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model 1 Serie
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 118i Sportline Business Edition Automaat |
| Kenteken | T-805-JX |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 52.765 km |
| Aanschafprijs | €25.390 |
| Opmerking | Navigatie Apple Carplay/Android Auto Camera Parkeersensoren Cruise Control Virtual Cockpit Sfeerverlichting Ledverlichting Climate Control Lichtmetalen velgen |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Sensatec combinatie anthrazit/accent grau |
| Datum eerste toelating | 2023-07-17 |
| Motorvermogen kW | 100 kW |
| Motorvermogen pk | 136 pk |
| Brandstofvermogen kW | 100 kW |
| Brandstofvermogen pk | 136 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 213 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 220 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €5.921 |
| Resterende BPM | €2.753 |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| GVW | 1.870 kg |
| Massa leeg | 1.295 kg |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Emissieklasse | 6d |
| Tankinhoud | 42 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Parkeer assistent
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Vermoeidheids herkenning
- Elektronisch Sper Differentieel
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Stof/kunstlederen bekleding
- Navigatie
- Emergency call (6AF)
- LED koplampen (5A2)
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- Regen- en lichtsensor (521)
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstoelen voor (481)
- Active Guard Plus (5AQ)
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (302)
- BMW Live Cockpit Professional (6U3)
- Connected Package Professional (6C4)
- DAB-Tuner (654)
- Middenarmsteun voor (473)
- Servotronic (216)
- Sportstuurwiel met leder bekleed (255)
- Bandenspanningscontrolesysteem (2VB)
- Live Cockpit Plus (6U2)
- Leder stuurwiel (240)
- Model Sport Line (7LD)
- BMW Live Cockpit Plus (6U2)
- Park Distance Control (PDC) achter (508)
- Park Distance Control (PDC) voor (508)
- Parking Assistant (5DM)
- Basis bluetooth telefoonvoorbereiding (6NH)
- BMW Individual Exterieur Line Aluminium satiniert (3MB)
- Doorlaadopening (465)
- M hoogglans Shadow Line (760)
- Lichtpakket (563)
- Airconditioning 1-zone (530)
- Mineralgrau (A96)
- 17 inch lichtmetalen wielen Dubbelspaak (styling 549) gepolijst in Orbit Grey (26M)
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW 1 Serie
BMW 1 Serie
118i Sportline Business Edition AutomaatLease nu de BMW 1 Serie vanaf
€359,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€359,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!