BMW 1 Serie
118i 140PK Automaat Executive Edition M-Sport Sportstoelen / Parkeerhulp / Navigatie / Cruise-control
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model 1 Serie
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 118i 140PK Automaat Executive Edition M-Sport Sportstoelen / Parkeerhulp / Navigatie / Cruise-control |
| Kenteken | H-815-XF |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 119.334 km |
| Aanschafprijs | €20.950 |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2020-06-12 |
| Motorvermogen kW | 103 kW |
| Motorvermogen pk | 140 pk |
| Brandstofvermogen kW | 103 kW |
| Brandstofvermogen pk | 140 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 213 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 sec |
| Koppel (brandstof) | 220 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €4.697 |
| Resterende BPM | €1.432 |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| GVW | 1.870 kg |
| Massa leeg | 1.295 kg |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Metaalkleur
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Dab
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Rijstrooksensor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Alarm klasse 3
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Sportonderstel
- M Aerodynamica
- Kunstlederen/stof bekleding
- Sport Line
- M Sport
- Automatische Verlichting
Locatie
Tomcars B.V.
Nieuwe Erven 1
HEESCH
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW 1 Serie
BMW 1 Serie
118i 140PK Automaat Executive Edition M-Sport Sportstoelen / Parkeerhulp / Navigatie / Cruise-controlLease nu de BMW 1 Serie vanaf
€350,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€350,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!