BMW 3 Serie
330e M Sport High Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model 3 Serie
- Bouwjaar 2025
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 330e M Sport High Executive |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 17.727 km |
| Aanschafprijs | €44.950 |
| Opmerking | 292pk Navigatie/HUD/360Camera |
| Modeljaar | 2025 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2025-06-10 |
| Motorvermogen kW | 215 kW |
| Motorvermogen pk | 292 pk |
| Brandstofvermogen kW | 215 kW |
| Brandstofvermogen pk | 292 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 420 Nm |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 sec |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Massa leeg | 1.810 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Tankinhoud | 40 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur multifunctioneel
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Airco separaat achter
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Comfort Pack
- Dab
- Dodehoekdetectie met correctie
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Hemelbekleding donker
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zwarte (glans) exterieur delen
- WiFi
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Kunstlederen bekleding
- Uitwijk assistent
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstoelen
- Kruisend verkeer detectie
- M Aerodynamica
- Smartphone entry
- Stoelen-pakket
- Driving Assistant Professional
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Stoffen bekleding
- Lichtmetalen velgen meer-spaaks 18"
- Driving Assistant
- Launch Control
- Geluidsimulator
- Sportief interieur
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Sportstuur leder
Locatie
Elegance Car Selection
De Marowijne 51
ZWAAG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW 3 Serie
BMW 3 Serie
330e M Sport High ExecutiveLease nu de BMW 3 Serie vanaf
€621,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€621,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!