BMW 3 Serie
Touring M340i xDrive High Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model 3 Serie
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Touring M340i xDrive High Executive |
| Kenteken | R-068-KK |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 106.113 km |
| Aanschafprijs | €51.450 |
| Opmerking | / MEGA FULL / Garantie /Pano /Dealer onderhouden / |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | LEDER VERNASCA/SCHW.KONTR.BLAU (MANL) |
| Datum eerste toelating | 2021-05-20 |
| Motorvermogen kW | 275 kW |
| Motorvermogen pk | 374 pk |
| Brandstofvermogen kW | 275 kW |
| Brandstofvermogen pk | 374 pk |
| Cilinder inhoud | 2.998 cc |
| Koppel | 500 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,6 sec |
| Koppel (brandstof) | 500 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €11.239 |
| Resterende BPM | €3.940 |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| GVW | 2.400 kg |
| Massa leeg | 1.780 kg |
| Laadvermogen | 620 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 59 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Afdaal assistent
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Koplampen adaptief
- Sperdifferentieel
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- Dakrails
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Electronic climate controle
- Achterruit apart te openen
- Sportonderstel
- Bagage-scheidingsnet
- M Aerodynamica
Locatie
Auto Garage Aalsmeer
Aalsmeerderweg 101
Aalsmeer
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW 3 Serie
BMW 3 Serie
Touring M340i xDrive High ExecutiveLease nu de BMW 3 Serie vanaf
€860,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€860,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!