BMW 3 Serie
320i High Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model 3 Serie
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 320i High Executive |
| Kenteken | K-199-ZJ |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 195.750 km |
| Aanschafprijs | €23.450 |
| Opmerking | M sport Pano Leder Camera HK |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | LEDER VERNASCA/SCHW.KONTR.BLAU (MANL) |
| Datum eerste toelating | 2020-07-02 |
| Motorvermogen kW | 135 kW |
| Motorvermogen pk | 184 pk |
| Brandstofvermogen kW | 135 kW |
| Brandstofvermogen pk | 184 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 300 Nm |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 300 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €3.139 |
| Resterende BPM | €970 |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| GVW | 2.050 kg |
| Massa leeg | 1.470 kg |
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 59 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Luxe lederen bekleding
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Airco separaat achter
- Koplampen adaptief
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Adaptief demping systeem
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Extra getint glas
- Alarm klasse 3
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Electronic climate controle
- Sportonderstel
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Lichtmetalen velgen 19"
- M Aerodynamica
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Parking Pack
- M Sport Individual
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW 3 Serie
BMW 3 Serie
320i High ExecutiveLease nu de BMW 3 Serie vanaf
€392,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€392,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!