Ford F-150
USA 3.5 V6 Ecoboost SuperCrew Raptor Black Rhino wheels B...
€ 613,99 o.b.v. 72 mnd looptijd| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | Maverick 2.0L ECOBOOST LARIAT AWD FX4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 88 km |
| Aanschafprijs | €38.950 |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | Open laadbak |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Bruin |
| Datum eerste toelating | 2026-04-23 |
| Motorvermogen kW | 177 kW |
| Motorvermogen pk | 241 pk |
| Brandstofvermogen kW | 177 kW |
| Brandstofvermogen pk | 241 pk |
| Cilinder inhoud | 1.999 cc |
| Aandrijving | 4x4 |
| GVW | 1.692 kg |
| Massa leeg | 1.692 kg |
Carway Amsterdam
Kuiperbergweg 31
AMSTERDAM
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ben je geïnteresseerd in deze auto en wil je in contact komen met de verkoper? Vul onderstaande gegevens in.
Bent je geïnteresseerd in deze auto en wil je een proefrit maken? Vul onderstaande gegevens in, dan neemt de dealer contact met je op