Ford F-150
USA 3.5 V6 Ecoboost SuperCrew Raptor Black Rhino wheels B...
€ 613,99 o.b.v. 72 mnd looptijd| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | USA 3.5 V6 Ecoboost SuperCrew Raptor 450pk NL-auto |
| Kenteken | V-260-XH |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 200.742 km |
| Aanschafprijs | €44.900 |
| Opmerking | Lightbar Go Rhino Backflip Uitlaatklep |
| Modeljaar | 2017 |
| Carrosserievorm | Open laadbak |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-03-07 |
| Motorvermogen kW | 332 kW |
| Motorvermogen pk | 451 pk |
| Brandstofvermogen kW | 332 kW |
| Brandstofvermogen pk | 451 pk |
| Cilinder inhoud | 3.496 cc |
| Koppel | 690 Nm |
| Koppel (brandstof) | 690 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €21.779 |
| Wielbasis | 3.710 mm |
| GVW | 3.198 kg |
| Massa leeg | 2.768 kg |
| Laadvermogen | 430 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 87 l |
Carway Amsterdam
Kuiperbergweg 31
AMSTERDAM
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ben je geïnteresseerd in deze auto en wil je in contact komen met de verkoper? Vul onderstaande gegevens in.
Bent je geïnteresseerd in deze auto en wil je een proefrit maken? Vul onderstaande gegevens in, dan neemt de dealer contact met je op