Ford F-150
USA 3.5 V6 Ecoboost SuperCrew Raptor Black Rhino wheels B&O Audio Leder Prins LPG
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model F-150
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | USA 3.5 V6 Ecoboost SuperCrew Raptor Black Rhino wheels B&O Audio Leder Prins LPG |
| Kenteken | V-462-SH |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 164.943 km |
| Aanschafprijs | €44.445 |
| Modeljaar | 2017 |
| Carrosserievorm | Open laadbak / Dubbele cabine |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2018-09-28 |
| Motorvermogen kW | 331 kW |
| Motorvermogen pk | 450 pk |
| Brandstofvermogen kW | 331 kW |
| Brandstofvermogen pk | 450 pk |
| Cilinder inhoud | 3.496 cc |
| Koppel | 690 Nm |
| Koppel (brandstof) | 690 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €26.040 |
| Wielbasis | 3.710 mm |
| GVW | 3.198 kg |
| Massa leeg | 2.768 kg |
| Laadvermogen | 430 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 87 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stoelverwarming
- Aanhanger assistent
- Airco
- Armsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Treeplanken
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Extra getint glas achter
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Radio CD speler
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Smartphone integratie
- Stoelventilatie
- Stuurverwarming
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford F-150
Ford F-150
USA 3.5 V6 Ecoboost SuperCrew Raptor Black Rhino wheels B&O Audio Leder Prins LPGLease nu de Ford F-150 vanaf
€614,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€614,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!