Volkswagen Golf
1.5 eTSI Variant
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Golf
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.5 eTSI Variant |
| Kenteken | HXR-42-D |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 91.365 km |
| Aanschafprijs | €25.750 |
| Opmerking | 3x R Line Pano Keyless Lane Camera Trekhaak |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Flintgrey |
| Datum eerste toelating | 2022-01-10 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €712 |
| Resterende BPM | €273 |
| Wielbasis | 2.620 mm |
| GVW | 1.970 kg |
| Massa leeg | 1.325 kg |
| Laadvermogen | 645 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Aanhanger assistent
- Armsteun voor
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Buitenspiegels met verlichting
- Full-LED koplampen
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Extra getint glas
- Hoofdsteunen actief
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Airbag-pakket
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- R-Line Exterieur
- File assistent
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Zij airbag(s) achter
- Electronic climate controle
- Bots herkenning en activatie
- Kruisend verkeer detectie
- Sportonderstel
- Velours bekleding
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
1.5 eTSI VariantLease nu de Volkswagen Golf vanaf
€430,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€430,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!